Sanse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bine ai venit
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Regulament F.B.I

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 5
Join date : 2009-08-09

Regulament F.B.I Empty
PostSubject: Regulament F.B.I   Regulament F.B.I Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 9:54 am

Biroul Federal de Investigatii (Federal Bureau of Investigation) este o agentie federala de investigatii a crimelor,traficului de droguri,actelor de terorism etc. si mana dreapta a Departmentului de Justitie al San Andreas-ului. Motto-ul acestei agentii este "Fidelitate, Bravura, Integritate". . .


Un Agent FBI nu are voie sa dea frisk excesiv (la toata lumea cum face PD).
Un Agent FBI nu are voie sa confiste materiale sau sa dea wanted pentru ele (materiale).Obligatia lui este sa retina acel player pana ce vine un PD sau poate in acelasi timp sa ii dea drumu.
Un Agent FBI nu da amenda.
Pentru a ne convinge ca ai citit regulamentul scrie la sfarsitul cererii asa "Am citit regulamentul, sunt de acord si am sa respect atat regulamentul cat si colegii cu rank mai mare."
Un Agent FBI nu sta la jail.
FBI sta la vama pentru a asigura paza si ordinea si verificarea pasapoartelor.Oricine stationeaza in jurul vamii aveti obligatia sa-l rugati sa plece sau anuntati PD(daca e pe server) pentru aplicarea unei amenzi.Daca PD nu este pe server si l-ati rugat sa plece, dati wanted 2.
Back to top Go down
https://moneyzone.board-directory.net
 
Regulament F.B.I
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Regulament Police Departament

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sanse :: F.B.I-
Jump to: